Lance Mgłowe

Tworzymy zgrany zespół doświadczonych mechaników. Zrobimy przegląd twojego pojazdu, jeśli będzie trzeba - naprawimy go, abyś mógł czerpać przyjemność z dalszej jazdy. Rozejrzyj się po naszej witrynie, znajdziesz więcej informacji o nas oraz możliwość rezerwacji terminu wizyty.

B304 - Lancea Kominowa

Dostępna z głowicą 5L/min lub 50L/min. Pozwala gasić pożary sadzy. Znacznie szybciej, łatwiej, czyściej i bezpieczniej. Wprowadzona mgła wodna w całości odparowuje w pełni wypełniając przewód kominowy, obniżając temperaturę sadzy i przewodu kominowego oraz odcinając dopływ tlenu do źródła pożaru dzięki czemu jest tak szybka i skuteczna. Dzięki odpowiedniej wielkości kropli nie ma możliwości do pękania przewodu kominowego, gdyż każda kropla odparowuje przed kontaktem z rozgrzanym elementem.


Lanca Mgłowa Przebiciowa

Dostępna z przepływami 25L/min, 50L/min oraz 90L/min. Uniwersalna lanca o szerokim zastosowaniu z szerokim stożkiem i gęstym strumieniem mgłowym. Mała średnica (tylko 18mm) pozwala umieścić ją w niewielkich otworach w celu gaszenia i kontroli warunków wewnątrz zamkniętych pomieszczeń i nie tylko.

Bardzo użyteczna przy: 

o   chłodzeniu gazów pożarowych w pomieszczeniach zamkniętych

o   pożary samochodów

o   pożary traw I lasów

o   przy zastosowaniu przedłóżki bardzo skuteczna przy pożarach torfowisk

o   pożary śmieci I kontenerów

o   poddasza

o   płyty warstwowe

o   pożary ukryte